Skip to content
Kancelaria Turzański

O Kancelarii

Kompletne

Rozwiązania prawne

Kancelaria Prawna Turzański i Wspólnicy Spółka Komandytowa powstała w 2004 roku i od tego czasu stale powiększa się grono jej klientów. Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego.

Zespół Kancelarii Prawnej stanowią radcowie prawni, adwokaci i prawnicy. Ich doskonała znajomość mechanizmów rynkowych i realiów polskiej gospodarki, a także staranna analiza specyfiki działalności i strategii biznesowej Klienta, pozwala na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do jego potrzeb i oczekiwań.

Wysoki poziom kwalifikacji merytorycznych naszych prawników, ich bogate doświadczenia gwarantuje najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach szeroko rozumianego prawa gospodarczego.

Wysoki

Poziom kwalifikacji

Prawnicy kancelarii są członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz Okręgowej Rady Adwokackiej co jest gwarantem wykonywania obsługi prawnej zgodnie z zasadami etyki zawodowej tych korporacji. Kancelaria oferuje zarówno stałą obsługę przedsiębiorców obejmującą kompleksową opiekę prawną, jak również wykonywanie konkretnych czynności prawnych tak na rzecz przedsiębiorców jak i na rzecz Klientów indywidualnych. Współpracujemy z kancelariami prawnymi o międzynarodowym zasięgu, rzecznikami patentowymi, biegłymi rzeczoznawcami oraz notariuszami.